Ettevõttest

 

Kinnisvara korrashoid on tähtis ülesanne, mida on mõistlik usaldada ainult asjatundjatele.
 
BTA Group OÜ on suure kogemusega  kinnisvara hooldusega tegelev ettevõte. Oleme sellel alal tegutsenud juba üle viie aasta ja tunneme oma tööd hästi.
 
BTA Group OÜ  alustas tegevust 2004.a.. Oleme täielikult Eesti erakapitalil põhinev kinnisvarahooldust osutav ettevõte.
 
Ettevõtte eesmärgiks on kõrge kvaliteediga, kliendisõbralik ja paindlik koristus,- haldus,- ja majahoidjateenuste osutamine soodsa hinnaga. Püüame eristuda konkurentidest kliendilähedase suhtumise ja stabiilse kvaliteetse teenuse osutamise poolest.
 
BTA Group pakub täielikku kinnisvarahoolduse paketti: Haldusteenus, hoolduskoristus, valvekoristus, suur- ja eripuhastustööd, ehitus- ja remondijärgne koristus, välisterritooriumite koristus, majahoidjateenus, haljasalade korrashoid, siseviimistluse ja remonditeenus. Koostöös partneritega pakutavad teenused: prügimajad, jalakäiate teed, parklad, sõiduteed, terrassid, sillutised, veerennid, laste mänguväljakud,  porivaipade vahetus, prügivedu ja lumetõrje teenus.
 
BTA Group OÜ klientideks on enamus Tallinnas tegutsevatest haldus firmadest, korteriühistud, tootmisruumid, kauplused, bürood ja kontorid
 
BTA Group OÜ trumbiks on väljakoolitatud meeskond, kelle tähtsaimaks prioriteediks on kliendi rahulolu.
 
Ettevõttes kasutatavad seadmed ja masinad, töövahendid ning ained on hangitud tuntud tootjatelt ning vastavad tänapäeva nõuetele, mis võimaldavad erinevate pinnamaterjalide puhastamisel ja hooldamisel kasutada kõige kaasaegsemat tehnoloogiat.